Kişiye Özel Tasarım Mobilya ve Aksesuarlar

Müşteri Hizmetleri
0 232 365 80 80

Kişiye Özel Tasarım Mobilyalar
İzmir ilçelerineÜcretsiz Nakliye taşıma fırsatı
Ürünlerimizde 3 yıl garanti imkanı

TV Ünitesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

TV Ünitesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Dekoratiflik mi İşlevsellik mi? TV Ünitesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Gün boyu çalışıp eve gelince şöyle ayaklarınızı güzelce uzatmaktan daha keyifli ne olabilir ki?! Oturma odasının dekorasyonu bu anlamda büyük önem taşıyor. Hem tarzınızı yansıtacak hem de şık ve dekoratif görünümlü bir salon görünümü yaratacak ürünlerin belki de en önemlisi TV üniteleri. Bugünkü konumuz ise TV ünitesi seçerken işlevsellik mi yoksa dekoratiflik mi ön planda olmalı…

Son Dönemlerin Trendi Ahşap

Uzun ömürlü, eskimeyen, eve nostaljik ve Retro bir tarz yansıtacak olan ahşap TV üniteleri epey revaçta. Ahşap bir TV ünitesi seçerek dekoratif; modelini de çok gözlü tercih ederek de işlevselliğini yakalamış olursunuz. Nitekim salonda göz önünde olmasını istemediğiniz tüm eşyalarınızı koyabileceğiniz bol gözlü bir TV ünitesi daha derli toplu bir görünüm sağlayacaktır. Doğallıktan yana iseniz ve sofistike bir görünümü olsun istiyorsanız eğer TV ünitenizi ahşap seçmenizi öneriyoruz.

Minimal Konsollar ve Sadelik

Evinizin geneline sadelik ve göz yormayan dekoratif eşyalar hakim ise salonun büyük bir bölümünü kaplayacak devasa konsollara ihtiyacınız yok demektir. Daha minimal tasarımlı TV üniteleri zannetmeyin ki kullanışsız. Tam aksine sadece tasarımlı TV üniteleri hem göz yormayacak ve fazla yer kaplamayacak hem de işlevsellik açısından fazlasıyla memnun edecektir.

Doğru Parçalar ile Kombinasyon

Modadan konuşur gibi olduk ama mevzu bahis ev dekorasyonu ise akan sular duruyor. Büyük bir özen gerektiren oturma odası dekorasyonun en önemli parçalarından biri olan TV ünitelerini doğru parçalar ile kombine ederseniz sıra dışı bir şekilde tarzınızı yansıtma şansı elde edebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse büyük, yeşil, saksı çiçekleri ve TV ünitenizle mükemmel bir şekilde uyum yakalayabilirsiniz. Tabii tercihe göre her iki yanına da müzik sistemi kurmak isteyenler de olabilir.

Kapalı Dolaplar IN, Açık Raflar OUT

Artık raf raf ve her şeyin açık olduğu TV üniteleri tarihe karıştı. Oturma odası dekorasyonu trendlerini yakından takip eden Kenanev.com özel tasarım TV üniteleri ile salonunuzda harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Çok raflı olan ve her şeyin açık görülebildiği TV üniteleri şüphesiz karmakarışık bir görünüm yaratıyor. Daha sade ve minimal bir salon yaratmak için tek yapmanız gereken kapalı dolaplı TV ünitesi seçimi yapmak.

Duvar Kağıdı ile TV Ünitesi Uyumlu Olmalı!

Hatta daha da iyisini söyleyelim, duvar kağıdı ile TV ünitesinin olduğu bölgeyi ön plana çıkarabilirsiniz. TV ünitesi seçiminde öncelikle duvarınızın rengini ön planda tutmalısınız. Sonraki aşama ise oturma odanızdaki diğer eşyaların büyüklüğü, modelleri ve tabi ki renkleri önem taşıyor. Bir fikir daha; sadece TV ünitesini koyacağınız bölgeyi tasarım duvar kağıdı ile kaplayarak farklı bir konsept de yaratabilirsiniz. Özellikle ahşap TV ünitesi alacaklar için bu fikir gayet makul olabilir.

İç Mimarlık Hizmeti

Anahtar teslim projeler ile evinizi baştan tasarlıyoruz.