Kişiye Özel Tasarım Mobilya ve Aksesuarlar

Müşteri Hizmetleri
0 232 365 80 80

Kişiye Özel Tasarım Mobilyalar
İzmir ilçelerineÜcretsiz Nakliye taşıma fırsatı
Ürünlerimizde 3 yıl garanti imkanı

Sonbahar Dekorasyonunda 2019 Modası

Sonbahar Dekorasyonunda 2019 Modası

Sonbahar tüm tatlı serinliğiyle geldi çattı. Güzel bir müzik eşliğinde koltukta kahve keyfi yapma zamanı başladı! Peki, kendinizi ve evinizi yenilemek için güzel bir fırsat sunan bu mevsimde dekorasyon trendleri nelerdir? Küçük dokunuşlarla evinizde nasıl sıcak bir atmosfer yaratabilirsiniz?

 

Öncelikle sonbahar modasına uygun renk kombinasyonlarını iyi tercih etmek gerek. Toprak tonları her zaman sonbaharı anlatan vazgeçilmez renk skalası olsa da, 2019 Sonbaharı sizi yeni renklere yer açmaya davet ediyor. Evinizde sıcaklığı hissetmek için nar renginin gücünü kullanın. Nar renginin yanına bejler çok yakışacak. Sıcak tonlardan hoşlanmıyorum, ama farklı bir tasarım tercih ediyorum, diyorsanız indigo mavisi ve laciverti kırık beyazla kombinleyerek yeni bir enerji alanı yaratabilirsiniz.

 

Mevsimlere göre büyük mobilya değişikliği yapmanız elbette ki beklenemez. Fakat dekorasyon için tercih edeceğiniz ürünlerle evinizin tasarımını değiştirebilirsiniz. Kanepenizin üzerine örteceğiniz bir battaniye ile koltuğun havasını yenileyebilirsiniz. Orta sehpanızda pastel tonları barındıran mumlar, berjerinizi canlandıracak bir kırlent, yatak odanızda yaprak desenli aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Kozalaklardan dekoratif dizilimler yaparak doğayı evinize taşıyabilirsiniz.

 

Evinizde sonbahar kombinasyonunuzu destekleyecek bir diğer adımsa aydınlatmalar. Mutfağınızda, salonunuzda ve diğer odalarda aydınlatma sisteminizi değiştirmek için güzel bir fırsat. Salonunuzda sarkıt avizelerle ister loş, ister daha aydınlık bir etki yaratabilirsiniz. Yatak odanız için değişebilir başlıklı lambader alışverişi yapabilirsiniz. Mutfak tezgahınıza alacağınız spot ışıkla akşam yemeğini huzurlu ve sakin bir ortamda hazırlama fırsatı bulabilirsiniz.

 

Yeni bir mevsime geçmek üzerimizdeki rehaveti atmak için yeterli bir neden taşıyor. Kişisel olarak yeniliklere nasıl ihtiyaç duyuyorsak, evimiz de yenilenmeye ihtiyaç duyar. Pastel enerjisini, soluk sıcak tonları yanınıza alın ve değişikliğe bir yerden başlayın. Küçük ama etkili değişimle eviniz de, siz de sonbahara hazırlanın. Battaniyenizi üstünüze çekip güzel bir bitki çayı ya da lezzetli bir kahve içerken eviniz buram buram sonbahar koksun.

İç Mimarlık Hizmeti

Anahtar teslim projeler ile evinizi baştan tasarlıyoruz.