Kişiye Özel Tasarım Mobilya ve Aksesuarlar

Müşteri Hizmetleri
0 232 365 80 80

Kişiye Özel Tasarım Mobilyalar
İzmir ilçelerineÜcretsiz Nakliye taşıma fırsatı
Ürünlerimizde 3 yıl garanti imkanı

Genç Odası için Dekorasyon Önerileri

Genç Odası için Dekorasyon Önerileri

Karşıyaka Kenan Ev Mobilya olarak yetişkinler için birbirinden şık, elegant ve zevk sahibi koltuk takımları, yemek odası takımları, TV üniteleri tasarlıyoruz. 

Birçok takipçimizin bildiği gibi kişiye özel tasarımlarımızdaki tek sınır sizin hayal gücünüz. Genç odaları için de istediğiniz modelde çalışmak bizim için bir zevk olacaktır.

Şimdi gelin Küçük Odalar İçin İdeal Genç Odası Dekorasyon önerilerimizi paylaşalım sizlerle.

Çocuklukla vedalaşıp yetişkinliğe geçiş yapılan bu dönemde herkes için oda büyük öneme sahiptir. Gençler tüm özgürlüğünü ve hayallerini odalarında yaşarlar. Dolayısıyla mobilyadan aksesuara, duvar boyasından perdeye kadar her detay çocuğun zevkine uygun şekilde seçilmeli, onun ruhsal sağlığı ön planda tutulmalıdır.

 

Eğer genç odası küçükse mobilyalar alana göre seçilmeli ve iyi dizayn edilmelidir. Örneğin tekli ranza sistemiyle yatağın zeminde kaplayacağı alandan tasarruf edilebilir, onlara ayaklarını yerden kesme imkanı sunulabilir. Böylece karyolanın alt kısmında depolama alanı için de yer açılmış olur. Buraya isteğe göre şifonyer konabilir veya kitaplar için raf sistemi yapılabilir. Ya da minik bir hobi alanı olarak çocuğunuza sığınak olur.

 

Bunun yanı sıra çalışma masası modüllerinde Kenan Ev’in özel tasarımlarıyla çekmeceli ve raflı modeller tercih edebilirsiniz. Böylece çocuğunuz ders çalıştıktan sonra kırtasiye eşyalarının dağınıklığından hızlı ve pratik bir şekilde kurtulabilir.

 

Gençlerin aynayla olan ilişkisini baz aldığımızda ayrı bir boy aynası yerine aynalı gardrop tercih ederek bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz. Çocuğunuzun kıyafet sayısına göre sonrasında ilave olarak eklenebilecek modüler bir giysi dolabı ileride size de kolaylık sağlayacaktır.

 

Duvar seçimini tamamen çocuğunuza bırakmalısınız. Duvarlar çocuğunuzun kendini ve tarzını ifade etmede en önemli yerlerden biridir. Dilerse duvar boyası, dilerse duvar kağıdı kullanma tercihini tamamen kendisi yapmalıdır.

 

Aydınlatma sistemi de çocuğun zevkine göre seçilmeli. Lambader, gece lambası veya masaüstü aydınlatmalar onun ruhuna uygun olmalıdır.

 

Dekorasyon konusunda da kendisinin iyi planlama yapması ve bütünlüklü düşünmesi gerekir. Zevkine, hobilerine hitap eden ürünler seçmesinde siz de ona yardımcı olabilirsiniz. Sevdiği grupların, oyuncuların posterlerini daha uzun süreli muhafaza edebilmesi için çerçeveyle duvara asabilirsiniz.

 

Çocuğunuzun hayalindeki odayı planlarken Karşıyaka Kenan Ev’in her alana uygun olarak tasarladığı mobilyalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Unutmamak gerekir ki çocuklarımız gelecek planlarına ve hedeflerine büyük oranda odalarında karar verirler. Bu sebeple ileride özgür ve kendi ayakları üzerinde durup kendi kararlarını alan bireyler yetiştirmek istiyorsak onlara kendilerini gerçekleştirebilecek alanlar sunmalıyız.

İç Mimarlık Hizmeti

Anahtar teslim projeler ile evinizi baştan tasarlıyoruz.